KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8761092
nr 876 1092
Etsning
Anders Zorn (1860-1920), 'Vicke', signerad. , 1918, motivet: 19, 8x29, 5 Hjert & Hjert 166. Asplund 281
Utrop:
3.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 17 februari 2014
kl 19:52:34
3.000 kr
2.400 kr
2.800 kr
17 feb